Спросить
Войти
Вопросы
Уроки
Тесты

ОТВЕТЫ

Синтаксичні синоніми - це речення або словосполучення, які мають спільне граматичне значення, але відрізняються смисловими відтінками та інколи лексичними особливостями. Вони можуть бути взаємозамінними в тексті.

У поданих реченнях можна виділити наступні синтаксичні синоніми:

1. "Користуючись нагодою, запрошую вас прийняти участь у роботі цього семінару." - "Використовуючи можливість, запрошую вас взяти участь у роботі цього семінару."

2. "Треба про нього піклуватися, доглядати, кормити, грати, мити, лікувати, а саме головне – любити." - "Необхідно дбати про нього, доглядати, кормити, грати, мити, лікувати, а особливо важливо - любити."

3. "За тлумачним словником покликання – це благородність, лицарство, людина, котра робить добро, допомагає і піклується про інших." - "Згідно з тлумачним словником, покликання - це благородність, лицарство, людина, яка робить добро, допомагає і піклується про інших."

4. "Футболісти покидають стадіон без настрою і трьох очок під свист трибун." - "Футболісти залишають стадіон без настрою та трьох очок під свист трибун."

Типи помилок:

1. У першому реченні виправлено неправильне вживання дієприкметника "прийняти" замість дієслова "взяти".

2. У другому реченні виправлено синтаксичні помилки, додано пропущене слово "про", а також уточнено послідовність дій за допомогою розділових знаків.

3. У третьому реченні виправлено розділову помилку, додано кому після "словником".

4. У четвертому реченні виправлено синтаксичну та стилістичну помилку, розбито речення на два для збереження зрозумілості і логіки.

СПАСИБО
0
Для написания ответов необходимо зарегестрироваться
Контакты
Обратная связь
mail@wikilesson.org
Школьный урок
Общая информация
Разделы
Тесты